שלום אורח, התחבר !

מה חדש?

ברוכים הבאים

ברוכים הבאים לאתר יפעת המחודש!
 
מומלצי קריאה חדשים
במדור סיפורי יפעת:
עד כאן
שירת העשבים
ניתן להקליד בתיבת חיפוש.

עלון יפעת

העלון מופיע בדף הבית
ובמדור "חברה וקהילה".
אתם מוזמנים לקרוא ולהגיב.

מזל טוב

לנורית אררט
להולדת הנכד אורי  
בן לדור ורחלי.
ברכות לכל המשפחה!

מזל טוב

למירי ולקרלוס רגב
להולדת הנכד נהוראי
בן לאייל ועינת.
ברכות לכל המשפחה!

ברכות לגיוס לצה"ל

לסתיו אילת
ולאלון גובקין
איחולים לשירות משמעותי ומעניין.
צאתכם לשלום ושובכם בשלום!
הדור הצעיר ובית יפעת.

גשם תשע"ה

החודש ירדו 16.0 מ"מ.
מתחילת השנה נמדדו 171.0 מ"מ.
שהם 31.3% מהממוצע הרב-שנתי.
 

קישורים מהירים

לוח אירועים

קיבוץ יפעת

קיבוץ יפעת
הנהלות וצוותי עבודה

ממלאי תפקידים
יו"ר הנהלה: יהודה בכר
מנהל קהילה: גלעד דקל
גזבר ומנהל עסקים: שרון ורדי
מנהלת משאבי אנוש: שרה בהיר-רוט
רכז שירותים: מיכה להמן
רכזת בריאות ורווחה: מירי יוגב
יו"ר אסיפה: רן רון
מבקר פנים: 
 
הנהלה פעילה
יו"ר ההנהלה
מנהל הקהילה
גזבר ומנהל העסקים
מנהלת משאבי אנוש
 
ועד הנהלה
גלעד דקל (יו"ר)
יו"ר יפעת
גזבר ומנהל עסקים
מנהלת משאבי אנוש
אמנון גלעד
אברהם קול
ערן שושני
שלמה עמר
עומר השרוני
עופר שפריר
 
הנהלה כללית
חברי ההנהלה הפעילה
וחברי ועד ההנהלה
 
ועדת ביקורת
 
ועדת קלפי
בלהה רפופורט (מרכזת)
דבורלה רז
איה חלפין
שמעון קנפו
זהרה שריקי-פלונס
סיגל מינקובסקי
הדס בן-חיים
 
קרן מילואים
יהודה בכר (יו"ר)
איה פ.
אברהם קול 
עמרי גולדהור
 
צוות איתור ממלאי תפקידים
מנהלת משאבי אנוש (מרכזת)
יוסף סלעי
עודד ענבר
יוסי בגון
אילן פיין
עמרי גולדהור
 
ועדת תכנון
סיימון מדליה (מרכז)
מנהל קהילה
גזבר ומנהל עסקים
רכז שירותים
מנהל אגודת מתיישבי יפעת
עומר השרוני
יפתח אורן
 
צוות אבלות
מרים אהרוני
סיימון מדליה
גד ברנע
מנהל הקהילה
 
צוות פרט
מנהל קהילה (מרכז)
נגה תרשיש
הדס רון
 
צוות שיוך דירות
אמיר כהן (פרוייקטור, מרכז)
אבנר גלילי
מירי יוגב
סיימון מדליה
עומר השרוני
ערן שושני
אילן פיין
מלווה תהליך:
ישראל צופים 
 
צוות צמיחה דמוגרפית (צמ"ד)
אבנר גלילי (מרכז)
יואב בן-ישראל
מיכאל זוהר
איה חלפין
אבישג הנדלר
דני סלעי
מנהל הקהילה
נציגי הבנים:
גוני קסוטו
מאיה דרור
מלווה תהליך:
איציק שפרן (מנהל מחלקת צמ"ד של התק"צ)
 
ועדת קבלה לקליטת בנים
אבישג הנדלר (מרכזת)
יואב בן-ישראל
תרצה אורן
רותי בן-שחר
איה חלפין
אן כהן
עפרה שטיינברג
רחל קולניק
רם גלעד
עמית רז
הדס בן-חיים
 
מינהלת בנייה לנקלטים
מרכז צמ"ד
מנהל קהילה
גזבר ומנהל עסקים 
רכז שירותים
מיכאל זוהר
מאיר צבי
עמית רז
נציגי הבנים:
טל כהן
אוריה ספיר
עידן דרור
עמרי תרשיש
שני נציגים של חברת הבנייה
 
צוות פנסיה
נעם בן-ישראל (מרכז)
מנהל הקהילה
גזבר ומנהל עסקים
עודד ענבר
אמנון גלעד
דן הרמן
מיופה-כוח בקרן עתודות קבוצתית
אמנון גלעד
 
ועדת עצים
רון מדר (מרכז)
חגי לביא
יוסי חברון
יחזקאל עזרוני
מרים אהרוני
 
צוות איכות סביבה
מוניק שוויקה (מרכזת)
יחזקאל עזרוני
דבורלה רז
דני אדר
נעמה פלג
בלהה רפופורט
רן רון
 
צוות שימור מבנים ואתרים
אבנר גלילי (מרכז)
עמי השרוני
מרים אהרוני
אבי אורן
ברקת כהן
אנר קול
 
צוות חינוך
בניהול אגודת מתיישבי יפעת, וראה שם.
 
דירקטוריון ק.י.פיתוח
ערן שושני (יו"ר)
חיים מירון - מנכ"ל
גזבר ומנהל עסקים
מנהל אגודת מתיישבי יפעת
מרכז ועדת תכנון
גדעון ברזלי
 
דירקטוריון גד"ש
אמנון גלעד (מרכז)
חגי טוך - מנכ"ל
גזבר ומנהל עסקים
דני סלעי
אילן פיין
יורם שטיינברג (דירקטור חיצוני, שריד)