שלום אורח, התחבר !

חדשות הקיבוץ

ברוכים הבאים

ברוכים הבאים לאתר יפעת!

גשם תשע"ט

13.12.18 היום נמדדו 5 מ"מ
מתחילת חודש נובמבר נמדדו 83.5 מ"מ
מתחילת השנה נמדדו 157 מ"מ
28.8% מהממוצע הרב-שנתי
 

נר נשמה

 מועדי יום השנה לחברי יפעת
מופיע ב"נר נשמה" במדור "נזכור"
בעמוד הבית.

מה קורה

מגזין הוידאו החודשי "מה קורה"
נמצא ב"רוח מקומית".
האחרון מופיע גם בדף הבית.

תגיות

ארכיון יפעת מלכה ארצי חיים גלעד חנה אדר יהודית דרור הקמת יפעת גבתי חיים דרור אבנר דרור עופר דרור עבודות בעץ דורון מיכל מנייר דאובר רבקה חגי מירום מאיר סוויסה חיים גבתי יונה ברונר חיה לוצקי נעמי שחורי עודד ארצי חג מחזור נצר עמי השרוני גידולי שדה חג האסיף תולי יעקובוביץ' חג ה-30 תפוחים שומרת לילה שלישיית יפעת חדווה מלר גלעד איילי חדר אוכל חג ה-25 שייקה פייקוב חג היובל אורי שוהם חג המחזור מאיר איילי מרים אהרוני יצחק יצחק יואב אהרוני מטע יאיר פסחי נשר אלתר פקר סם המבורג מגדים חג העשור רקפת עשור ליפעת ותיקים לאור דלתון אבנר גלילי שיבולת אבנר דיטל נטעים חבורת הבוסתן רחל שנגרוס יוסי בגון עמרם גולן דוד אבן-הר משה רויטר יצחק צימרמן פורים ייקים יוסף דאובר חיים גולן אברהם סיני דן ויינברגר מסיפורי העצים שלמה דורי יחזקאל גנני רפת נחמיה פרומקין בניומין לוי מרדכי גוטמן דוניה שוחט עוזי אהרוני נגריה יחיאל פייניק מטעים ישראל שוהם מירה גוזני נורית בריסקו חג החמש מיכאל אדר ליפא הלפרין ישראל ברון מוטקה שפר מספוא נעמי איילי בגון ישראל השרוני מלכה חג ה-40 גרשון אלון אריאל הלפרין אמנון פייניק אביגדור יהלום דיר יהודה עידן חדר האוכל אבשלום חורן משה צבעוני צפורה צבעוני סיפורי העצים כותנה אמנון גלעד הלל פיין לול בדפורד דוידקה ארצי מלכה אהרוני מירם כהן יוסלה אברומצ'ה ליסר בריסקו נורית מספרה קרונזון יצחק פילוג חלפין צבי מחוץ למסגרת פיין בינה מתפרת בינה הנדלר אבישג שטיינברג חנוך הילינג תקשור ברכה צבעוני אהרון אלקסלסי חתונה שחרור מצה"ל יצחק נבו אהרון רז אבי דאובר דואר חיה כהן אסתר חברון יוסף זוהר יוסי יעקובסון לוח מודעות נחמן תרדיון קבוצת השרון אברהם דנאי שמחה ארצי בר מצווה נתנאל דורון רות הקר-חורן גן ירק משמר דוד יואב בן-ישראל מזחלת הבוץ יובל להתיישבות מיכה להמן הקלטות משהל דיטל דיתה ענבר עמוס מנור יהודה פקר מכון תערובת הנהלת החשבונות תקשורת גבי גובקין אסתי לוצקי חצי יובל בני אדר נקלטים פנחס פפיש יובל דורי יחזקאל מנוס חנוכה מחזור חנן ליס גיורא גולדמן דוד נבו אריה סיני מעיין חיים אגמון שלומיק דקל שולה ליסר יחזקאל עזרוני עודדי רדובנסקי אברהם עדיני דוד חורן מנחם בן-שחר ליפא עזרוני אסיפה מועצה מתיישבי יפעת שילוב חברתי דנאי אמיר השרוני עמי שוויקה מישקה ראובן שוהם גבת עמית נורה מילר נורית שושני ביטמן סרקופג לוטן אורן מתתיהו דרור אבנר דרור בנימין לוי מאוזולאום אבן מיל מאוזולואום גת גיתות הקר עמליה אהרוני ברוריה יזרעאלי מאיר צבי שלמה פלונס נורית קוצר ראש השנה האוטו שלנו קליטה עוזי פיין עופר אילן כביש נהלל-גניגר איילת רז מירון צמרת דני סלעי חנה יהלום עירית ברזילי דני ברזילי נטיעת מטע חורף דובי לופי זהבה הרמן רם גלעד רחל כהן רחל ליסר משה ברקוביץ' נורית דנאי תחרויות חקלאיות אורה גל הרצפלד חמש ליפעת יענקל קליינבוים אראלה שחורי הפועל אטקה בן-ישראל רבקה נבו דוד מנור הולדר גיטל קנריק אריה גלילי יאיר גוזני נורית גורבץ' יהודית אידלסברג חמניות קלמן ליס דובי הלמן ישראל שהם עופר שפריר מרדכי שפר אריה קנריק אברהם ליסר יפעת משה ברק יוסף פינסקי שלמה צפריר יוסף בורד מניה פורטמן נטלי פורטמן צבי גלייני ברוך השרוני איה חלפין שנה טובה יפעת סמי חג'אג'רה יוסלה כהן סוכות חג המים חגי לביא גיוס נובמבר מחזור רימון יפעת מאיר פרטין חנוכיה על גג חדר האוכל ביפעת נורית אבנין סריגי יפעת הדי בן-ישראל מאיה אדר נאוה שמאי מועדון דורות יפעת בחירות משי מדליה הצבעה בקלפי אברהם פלגי מגרד זבל ריקוד ההורה מרדכי יפה מרדכי בן-דור הפרטה ליל הסדר סדר פסח יונקה דנאי שמחה חורש ביכורים קיבוץ יפעת הובלת אלומות לגורן שנות ה-30 חופש גדול חנה מייזל בית הספר החקלאי נהלל רות חורן בלה טרוק יפה גלילי מרים עמית מרים פרקש מלכה פלר בית הספר החלקאי בנהלל רות הקר בית הספר החקלאי בנהלל יפה גלילית מרים פורקוש חנה סנש עבודת נערים בקיבוץ גיוסים למטע אברהם גוזני יגאל ישראלי אליעזר ברזילי חוי צבעוני יוסף אידלסברג בריגדה יהודית שנה טובה שלמה עמר שלמה שריקי חינה גולדהור אשכר גלילי אריה יעקובסון עמוס גל קלמן לוריה רפת יפעת לילות שבת רבקה פרומקין ציפה פרומקין ישראל בר-חיים מירי יוגב אלי ביבר עדנה שוהם גד תבור (צ'נצ'לה) קטיף כותנה ידני איתן הבר חנה זוהר יצחק מינקובסקי המפעל זאב משי צבי בן-שחר אליהו בן-חורין "המפעל" הדלקת נרות משותפת מוזיאון לראשית ההתיישבות מעגלת רגבים חנוך וייץ מכונת אווירון דב שמעוני מערמת לבקוב אברמל'ה ליפשיץ מאלמת גורביץ מחדרה מכבש סוס איתן השרוני מכונות דיש לתירס קומביין טרקטור במו יוסיפון מכונת הדיש מרשל רפאל אופיר פלנט יוסי רביב משה דליות עודד שכנאי שליטא מנחמיה טרקטור 22 טרקטור 20-10 עבד מיכאלי לייזר וחיים קורן יאיר גולדהור מוטקה לביא מזחלת בוץ מגלת בניין אמציה מירום אהרוני בן-שחר יורם ראובני שלמה שילה יוסף אהרוני שרה ברון יורם מחניימי חגית חורן יהודה רייזנר צבי גלעד דן שפר ט"ו בשבט נטיעה ראשונה כרמיה ארצי שרה יוגב דינה עדיני דודו ביטמן נעמה לוצקי אילנה יזרעאלי חבילות לחיילים רון זוננשטיין אורי שליטא טייבל פקר דב נשלסקי מלכה נשלסקי עזריאל אבן-הר שרה ברזלי אוריאל ישראלי יעקב לוי אמיר כהן מחרשה ימנית זיו מחניימי חנן פקר מטבח יפעת זליג סובול יוסף זינגר פורים ביפעת רן רון רנית מחניימי נילי אדר גור סלע אסף אהרוני יפתח גלעד עידית לוי נעמה יצחק רעות עדיני עירית אדר ליל הסדר ביפעת אסתר כרמי אסתר כהן חגי העצמאות ביפעת גלסמן מריו דרור ברק ברטל ורדי מריו גלסמן אריה ברזלי מעבר ליפעת גולדשטיין תמר חתונות זהבה ואהרון אדרת מירי וגדעון יוגב יעל ואורי שליטא רבקה ושמואל ביטון תמר גולדשטיין דיטל משה'ל מכוורת יפעת חיים שוהם זליג דוידוביץ' רישום עבודה ענבר דקל איתן ביטון ניר יוגב יוספי שמואל נח עזרוני נירה גלילי מרדכי פרידלנדר פנחס שדה קטיף אשכוליות עמירה ברון נצחיה לנדר ניצן השרוני איתן שלוס שרה אבן-הר פסח מה נשתנה מלחמת יום הכיפורים אורן ביטמן אסתר שכטר אסתר פסחי מוסך יפעת מרדכי לביא אליהו פפיש יפה דורי חנוכיה סנדאות חיה בר-לבב גל אורה גל עמוס שמואל אפרים שפנפנות פלייבוי מקהלה משיכת חבל נבחרות בנות חג העצמאות בגון יוסי מחזור ארז רפאל פסחי נווה קיץ חליבה ידנית ראשית ההתיישבות עמוס ויגודסקי שלמה קולבובסקי שלמה דליות רקפות ימי זיכרון לחברי יפעת תשע"ט פורים ילדים אינדיאנים חינה בגון אבנר עופר מלחמת ששת הימים בתיה בירנבאום מתי בירנבאום סורגום עמיד השם יפעת אליעזר שושני משימות בר מצווה יום חלוץ בודד כיתה ז' יעקב לוין ראובן גורביץ' גיוס לקטיף תפוחים יואל רון מרשה גפן זאב עברי רהקה בירנבאום מיכאל וגבריאל סלם ראובן שהם שירי אהרוני דוד קולניק חריש כ"ט בנובמבר חוה חורש יוסף סלעי אקסודוס חנה אבן הר איזולטור לאה לוי ליובה גבתי רחל סיני נטיעה מטע אבוקדו אילן פיין סיגל מינקובסקי שירת הים קומו תועי מדבר עישוב כותנה גיוסים חיה עדיני אחד במאי שאול חורן החופש הגדול גמר יב צבי עמית צביקה לוי עבריה עופר קבוצת עיינות רמת דוד דני קולניק שושנה אבישי בריכה טובה שליטא אורה ברקאי רותי שפירא יורם קול חיים גוטמן אסף שיפמן בן-ציון שקד תנשמת מפריחי היונים צבי יוגב מפעל הסריגים יום האם שרגא אזורי זלמן שליטא משה דיטל יהושע מחניימי יהודה קוצר למפיונים

לוח אירועים

התחברות

כדי להכנס ולצפות בתכנים סגורים נדרש להכנס למערכת בעזרת שם משתמש וסיסמא.
במידה ואין בידך סיסמא ניתן ללחוץ על שכחתי סיסמא והמערכת תשלח אליך לדואל קישור כדי ליצור סיסמא. במידה וכתובת המייל שלך לא קיימת במערכת אפשר לשלוח בקשה דרך טופס צור קשר אשר נמצא בתפריט העליון.
משתמש קיים - התחבר!
דוא"ל:
סיסמא:
שכחתי סיסמא